ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11587579
nr 1158 7579
Gustaviansk stil, 1920-tal, höjd: ca 128 cm, bredd ca 55 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 januari 2018
kl 20:36:43
150 kr
300 kr
400 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
6
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
6
Den Gustavianska stilen